Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області у 2020 році

Опубліковано 11.01.2021 о 14:12

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області здійснювались заходи, спрямовані на всебічний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених в них питань.

В 2020 році до Служби надійшло та було опрацьовано 26 звернень громадян.

Із звернень надійшло 24 заяви (92%) та 2 скарги (8%). З них безпосередньо (від громадян поштою) надійшло 6 (23%) звернень, 15(58%) звернень через органи влади, та 5 звернень (19%) надійшло від інших установ. Із звернень 25 (96%)є індивідуальними та 1 звернення колективним (4%).

Всього у 2020 році до Служби звернулось 27 громадян. За типом надходження звернення, що надійшли, є листами – 26 (100%). Із відповідних звернень до Служби зверталися жінки 21 (78%) та чоловіки 6 (22%). Зі зверненнями зверталися категорії громадян, що потребують соціального захисту і підтримки – 5 пенсіонерів. Звернення надійшли від жителів м. Рівне -12 (46%) та Рівненської області -14(54%).

Питання які порушувалися у зверненнях – 10 щодо роботи аптечних закладів, 8 щодо обігу лікарських засобів, 3 щодо якості лікарських засобів, та 5 щодо медичних виробів.

Звернення громадян розглядалися Службою у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян» та надано 22 відповідь – роз’яснення, 1 звернення було надіслано на розгляд за належністю іншій установі, 1 звернення у стадії розгляду. З об’єктивних причин 2 звернення розглядались у термін більше 45 календарних днів, це пов’язано з додержанням вимог абзацу 13 частини третьої статті 19 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» відповідно до якої позапланова перевірка додержання ліцензіатом вимог ліцензійних умов з підстав, передбачених пунктами 2, 4 та 5 частини третьої цієї статті, здійснюється лише за наявності погодження спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування, яке надається на підставі рішення Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування за зверненням органу ліцензування.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області у IV кварталі 2020 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області у I кварталі 2021 року