Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за ІV квартал 2021 року

Опубліковано 05.01.2022 о 14:06

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у  Сумській області (далі – Служба) було проаналізовано роботу зі зверненнями громадян за ІV квартал 2021 року.

У  ІV кварталі 2021 року надійшло 2 звернення громадян, та опрацьовано 4 звернення (два звернення надійшли 20.09.2021 та 22.09.2021)

Заяви індивідуальні,  одна  первинна, одна повторна. Звернення надійшли від 1 чоловіка  від 1 жінки, заявники  мешканці області, проживають у містах. Жінка є інвалідом війни, ветераном війни та праці.

 Дві заяви  надійшли  від ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області.

У зверненнях порушені питання щодо:

перевірки додержання ліцензійних умов суб’єктом господарювання, що здійснює роздрібну торгівлю лікарським  засобами;

повернення коштів за харчову добавку придбану через мережу інтернет.

         Повторне питання щодо перевірки додержання ліцензійних умов не розглядалося відповідно до  ст. 8 «Про звернення громадян», про що повідомлено заявника. Питання щодо повернення коштів передано за належністю.

 Дублетних  звернень до Служби не надходило.

При наданні відповіді на звернення приділяється значна увага  повноті розгляду поставлених у зверненнях питань та законності і обґрунтованості прийнятих  рішень.

Питання ефективності розгляду звернень громадян є першочерговим завданням в роботі Служби та знаходяться на постійному контролі керівництва.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за ІІІ квартал 2021 року

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за 2021 рік