Наказ Держслужби від 09.09.2019 №29-К “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади”

Опубліковано 09.09.2019 о 15:35

НАКАЗ

 

09 вересня 2019 року                                              м. Миколаїв                                                              № 29-К

 

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантної посади

 

       Відповідно до вимог статей 20, 22, 23 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VІІІ та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016  року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (зі змінами)

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, відповідно до спеціальних вимог (додаток 1).
  3. Наказ про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади, головному спеціалісту з питань персоналу надіслати на електронну адресу Міжрегіонального управління в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі: vacancy6@nads.gov.ua та розмістити на офіційному сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області після розміщення відповідного оголошення та умов проведення конкурсу на офіційному вебсайті Нацдержслужби.
  4. Встановити строк подання документів для участі в конкурсі – 16   календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. начальника служби                                                                                                    Антоніна КОВАЛЬЧУК

Умови

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Держслужби від 29.10.2018 №22-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад"

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області від 21.10.2019 №38-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади"