Наказ Держслужби від 09.09.2019 №29-К “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади”

Опубліковано 09.09.2019 о 15:35

НАКАЗ

 

09 вересня 2019 року                                              м. Миколаїв                                                              № 29-К

 

Про оголошення конкурсу

на зайняття вакантної посади

 

       Відповідно до вимог статей 20, 22, 23 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VІІІ та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016  року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (зі змінами)

НАКАЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, відповідно до спеціальних вимог (додаток 1).
  3. Наказ про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади, головному спеціалісту з питань персоналу надіслати на електронну адресу Міжрегіонального управління в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі: vacancy6@nads.gov.ua та розмістити на офіційному сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області після розміщення відповідного оголошення та умов проведення конкурсу на офіційному вебсайті Нацдержслужби.
  4. Встановити строк подання документів для участі в конкурсі – 16   календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. начальника служби                                                                                                    Антоніна КОВАЛЬЧУК

Умови

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наказ Держслужби від 29.10.2018 №22-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад"

Наступна

Наказ Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області від 21.10.2019 №38-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади"