Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за І квартал 2019 року

Опубліковано 09.04.2019 о 10:43

На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у  Сумській області (далі Служба) було проаналізовано роботу зі зверненнями громадян за 1 квартал 2019 року.

 

За І квартал 2019 року до Служби надійшло 1 звернення. Заява індивідуальна, первинна від жінки, мешканки м. Суми. Лист  надійшов поштою, через Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

У зверненні порушені проблемні питання щодо:

відпуску рецептурних лікарських засобів без рецепт з аптеки  особами без відповідної фармацевтичної освіти.

Повторних,  дублетних  звернень до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками  у Сумській  області не надходило.

Службою подано запит до Держлікслужби на погодження позапланової перевірки. Звернення в стані розгляду.

Аналіз звернень, що надійшли до Служби за І квартал  2019 року свідчить, що їх кількість у порівнянні із вказаним періодом 2018 значно зменшилась.

 

У І кварталі 2018 року до Служби надійшло 6 заяви від громадян, заяви індивідуальні, первинні. 2 звернення  приняті на особистому прийомі, 2 звернення надійли поштою (із них 1 електронною поштою) 1 звернення  надійшло від Управління охорони здоров’я Сумської обласної адміністрації (електронне), та одне звернення – від Держлікслужби. Звернення надійшли від 4 чоловіків  і 2 жінок, два звернення надійли від  чоловіків, мешканців районного центру, один із них пенсіонер, чотири звернення надійли від жителів обласного центру (двох жінок та двох чоловіків), а у 1 кварталі 2019 року до Служби надійшло 1 звернення. Заява індивідуальна, первинна від жінки, мешканки м. Суми. Лист  надійшов поштою, через Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

У зверненнях що надійшли у І кварталі 2018 р. порушені проблемні питання щодо якості лікарських засобів – 2 звернення ( 34 %),  одне звернення (16,5%) щодо якості БАД,  питання щодо наявності в аптеці лікарського засобу (16,5%), відпуск рецептурного лікарського засобу з аптеки без рецепта лікаря (16,5%), питання щодо порушення Ліцензійних умов (відпуск з аптечного пункту лікарських засобів особами без спеціальної фармацевтичної освіти) (16,5%).

За вказаний період У 2019 році також порушувались проблемні питання щодо відпуску рецептурних лікарських засобів з аптеки без рецепта лікаря та відпуск з аптеки лікарських засобів особами без спеціальної фармацевтичної освіти.

Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками  у Сумській області приділяється значна увага  повноті розгляду поставлених у зверненнях питань та законності і обґрунтованості прийнятих  рішень.

Питання ефективності розгляду звернень громадян є першочерговим завданням Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за 2018 рік

Наступна

Звіт про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за ІI квартал 2019 року