Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), та затвердження Типової форми договору про здійснення доставки лікарських засобів кінцевому споживачу»

Опубліковано 25.02.2021 о 18:42

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

Від                  2021 р. №

 

Київ

 

Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), та затвердження Типової форми договору про здійснення доставки лікарських засобів кінцевому споживачу

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

 

  1. Внести до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 99,               ст. 3217; 2018 р., № 46, ст. 1614), зміни, що додаються.
  2. Затвердити Типову форму договору про здійснення доставки лікарських засобів кінцевому споживачу, що додається.
  3. Ліцензіатам, які на момент набрання чинності цією постановою мають чинну ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами повністю або частково, протягом одного року з дня набрання чинності цією постановою подати до органу ліцензування відомості про наявність матеріально-технічної бази та кваліфікованого персоналу, необхідних для провадження відповідного виду господарської діяльності.
  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 20 змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), який набирає чинності через три місяці з дня опублікування цієї постанови.

 

Прем’єр-міністр України                                                                 Д. ШМИГАЛЬ

 

ПРОЕКТ постанови

ЗМІНИ до ЛУ

Типовий договір

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

АРВ

Повідомлення про оприлюднення

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку