Загальна інформація

Опубліковано 24.03.2021 о 08:35

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) викривач – фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

З метою належної організації роботи щодо запобігання корупційним проявам, в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській  області визначена уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції (далі – уповноважена особа).

Уповноважена особа здійснює заходи щодо запобігання, виявлення, а в установлених законом випадках – у здійсненні заходів щодо припинення корупційних правопорушень, відновленні порушених прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави.

Про відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, необхідно  надати відповідне повідомлення.

Інформація у повідомленні про факти порушення посадовими особами вимог Закону України “Про запобігання корупції” має містити одну або декілька ознак, зокрема:

порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;

не вжиття заходів запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

порушення встановлених Законом обмежень щодо одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування;

порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;

порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, передбачені статтею 25 Закону;

недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;

порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;

порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції;

порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

Щоб розпочати перевірку в повідомленні  необхідно зазначити наступні реквізити:

прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;

текст повідомлення, що містить детальну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України “Про запобігання корупції”, яка може бути перевірена;

прізвище, ім’я, по батькові, адресу та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Крім того, повідомлення про корупцію можна помістити у скриньку для подання заяв та скарг на корупційні дії «Антикорупційна скринька», яка розташована  на вході до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області, або передати на особистому прийомі.

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Водночас, відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

Повідомити про корупційне правопорушення Ви можете:

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, проспект Перемоги, 120 А, м. Київ, 03115; через Електронне звернення, яке розташоване на сайті: https://www.dls.gov.ua; на електронні адреси: anticor@dls.gov.ua;:  Savchenko_MI@dls.gov.ua; за телефонами: +380 (97) 397-90-27; +380 (66) 350-59-62; +380 (44) 422-55-02 Савченко Михайло Іванович, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Держлікслужби.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області за адресою: вул. Петропавлівська, 86, м. Суми, 40000; на електронну адресу: Tverdokhlib_OY@dls.gov.ua; за телефоном: (0542) 65-20-23  Твердохліб Олена Євгенівна, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області.

Графік роботи телефонної лінії:

понеділок – четвер: з 8:00 до 17:00, п’ятниця: з 8:00 до 16:00  (перерва на обід з 12:00 до 12:48)

Субота, неділя – вихідні дні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку